Pomorze Zachodnie, Denar, Av.: Półpostać księcia trzymającego miecz i włócznię, pod nim głowa, Rv.: Gryf, RR.
3
Stan zachowania: 3
Podobny do Kop. 4869 lecz tam zamiast krzyżyka głowa, Kop. -, Dbg. -, waga 0,46 g, bardzo rzadki wariant, niecentrycznie wybity, patyna