Ks. Opolsko-Raciborskie, Bolesław Wysoki 1177-1195, Denar, Av.: Dwie postacie z chorągwią, litera S, Rv.: Krzyż perełkowy, między jego ramionami napis: BOLE.
2
Stan zachowania: 2
Kop. 6432 var., waga 0,25 g, patyna, zdrowy metal
Dodano do koszykaProdukt już znajduje się w koszyku
Nazwa
58 EUR
Ta opcja jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników