Ks. Raciborsko-Opolskie, Władysław I Opolski 1246-1281/1282, Brakteat, Av.: Orzeł śląski, pod nim głowa, RR.
3
Stan zachowania: 3
Paszkiewicz PGŚl 23, Kop. 6595, Fbg. 209, waga 0,29 g, śr. 20,05 mm, patyna, bardzo rzadki