Ks. Raciborsko-Opolskie, Władysław I Opolski 1246-1281/1282, Brakteat, Av.: Orzeł heraldyczny z opuszczonymi skrzydłami z głową w lewo.
3
Stan zachowania: 3
Paszkiewicz PGŚl 25, Kop. 7049dm, Wieleń 142, waga 0,40 g, śr. 21,69 mm, patyna, bardzo rzadki