Ks. Wrocławskie, Henryk I Brodaty 1201-1238 lub Henryk II Pobożny 1238-1241, Brakteat ratajski, Av.: Postać z podniesionymi rękoma.
2
Stan zachowania: 2
Kop. 6576, Fbg. 531, waga 0,17 g, śr. 17,65 mm, patyna, dobrze wybity i zachowany egzemplarz