Ks. Wrocławskie, Henryk I Brodaty 1201-1238 lub Henryk II Pobożny 1238-1241, Brakteat, Av.: Głowa księcia w diademie, po bokach lilia i baszta, RR.
2+
Stan zachowania: 2+
Kop. 6582 R6, Fbg. 56, waga 0,26 g, śr. 20,50 mm, nieznacznie uszkodzone obrzeże, zdrowa, połyskowa blacha, bardzo dobrze wybity egzemplarz, (zdj. powiększone)