Kazimierz Wielki lub Ludwik Węgierski, Denar 1366-1372, Av.: Wysoka korona otwarta, linie zrobione z kropek, Rv.: Lew w koronie w lewo, RRR.
3
Stan zachowania: 3
Waga 0,17 g, śr. 10,28 mm, egzemplarz z identycznych stempli co denar sprzedawany na aukcji PDA7/132, patyna, bardzo rzadki