Władysław Jagiełło 1386-1434, Półgrosz, Kraków, Av.: Korona, pod nią litera P, Rv.: Orzeł jagielloński.
3+
Stan zachowania: 3+
Kop. 360, Pawlikowski I.2.1, Gum. 416, waga 1,38 g, dobrze wybity i zachowany egzemplarz, patyna