litografia barwna/papier, 64 x 50 cm w świetle passe - partout
edycja 335/500
sygn. ołówkiem przez wnuczkę p.d.: "Collection Marina Picasso" oraz opisany l.d.: "335/500"
Wybita pieczęć p.d.: "A limited edition after a work by Pablo Picasso"