brąz/odlew, cyzelowanie, patynowanie, wys. 6 cm
sygn.: W. LIPCZYK
Oferujemy artystyczne opakowanie na prezent zakupionych prac!
Zlecenie usługi prosimy zgłaszać 6 h przed odbiorem
osobistym w salonie.