3

Tomasz Kostecki (ur. 1964) - Batory, 2019

Tomasz Kostecki (ur. 1964) - Batory, 2019Tomasz Kostecki (ur. 1964) - Batory, 2019
Estymacje: 1 617 - 2 309 EUR | 7 000 - 10 000 PLN

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: 'KOSTECKI 2019'

14 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
02 marca 2019
Cena wywoławcza
647 EUR
1 617 - 2 309 EUR
7 000 - 10 000 PLN
2 316 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
1 963 EUR
358%
Wyświetleń: 269 | Ulubione: 3

02 marca 2019

Regulamin 14 Aukcji Sztuki XXI wieku dostępny na stronie: http://files.sda.pl/files/25297/Regulamin.pdf

14 AUKCJA SZTUKI XXI WIEKU - aukcja kolekcjonerska

2 marca 2019, godz. 17 (wystawa przedaukcyjna od 16 lutego)

Sopocki Dom Aukcyjny | Galeria Modern

Ul. Bohaterów Monte Cassino 43, Sopot

Kontakt: [email protected] i tel. 739 403 497, 603 890 001

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także