olej/deska, 90 x 95 cm, oprawiony, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "Obserwator" | Adam Libera | 11.2014 r '
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||
200 000 | |||
> | 20 000 | ||
500 000 | |||
> | 50 000 | ||