litografia kolorowana/papier, 50 × 39,5 cm
sygn. na kamieniu p.d.: Z.
Stryjeńska, na odwrociu l.d.: COPYRIGHT
BY C. SZWEDZICKI 1939
stan zachowania: zadarcia przy lewej krawędzi
Praca pochodzi z teki: Z. Stryjeńska, Polish Peasants’ Costumes. With introducion and notes by Thadee
Seweryn, Curator of Ethnographical Museum in Cracow, wyd. C. Szwedzicki, Nicea 1939.