olej, sklejka; 24 x 33 cm;
Na odwrocie napis autorski: S. KAMOCKI/ „GALARY”/ 1930/ LISTOPAD (czerwoną kredką) oraz nalepka z tytułem: STANISŁAW KAMOCKI/ olej/sklejka/ :Galary na Wiśle”/ Kraków/ 1930r. listopad