akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier;
36 x 45,5 cm w świetle ramy (arkusz); 24,5 x 35,5 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: Roman Ramati - Haubenstock 72 (czarną kredką);
oznaczenie edycji l. d.: I/XX (ołówkiem)
Estymacja 1 500 - 2 500