akwaforta, sucha igła; ok. 78,5 x 59,3 cm;
sygn. i dat. p. d.: KACPER BOŻEK XV / XXI (ołówkiem);
oznaczenie egzemplarza l. d.: 16/100 (ołówkiem);
napis u dołu: CNOTA TERRORU (ołówkiem)
Estymacja 1 500 - 2 000