Królewska
Manufaktura Majoliki w Kadynach, poł. l. 30. XX w. glina, malowana białym pigmentem, szkliwiona, złocona; na spodzie znak wytwórni, numer modelu „684”, rzymska cyfra „X” oraz oznaczenie dekoracji „rgw.”; wys. 9,5 cm. śred. wylewu 8,7 cm; stan zachowania: wyszczerbienie wylewu |