Królewska
Manufaktura Majoliki w Kadynach, l. 1926–1944 glina, szkliwiona, złocona; na spodzie znak wytwórni, numer modelu „518” i oznaczenie dekoracji „rga”; wys. 13,5 cm, śred. wylewu 10,7 cm, stan zachowania: otarcia złocenia na myszce |