Królewska
Manufaktura Majoliki w Kadynach, l. 30. XX w. w zestawie: filiżanka, spodek, talerz śniadaniowy; glina, malowana kobaltem, szkliwiona, złocona; na spodach znak wytwórni, na filiżance dodatkowo numer modelu „359” i oznaczenie dekoracji „brg.”; wys. filiżanki 6,7 cm, śred. talerza 20 cm; stan zachowania: spodek klejony |