Królewska
Manufaktura Majoliki w Kadynach, przed 1944 r. glina, szkliwiona, złocona; na spodzie znak wytwórni; śred. 21,5 cm; stan zachowania: wyszczerbienie przy kołnierzu podstawy, w lustrze przetarcia szkliwa |