Felicja Pacanowska, Wiadukt, rue de l'Abreuvoir, Arcueil
Olej na płótnie, 64 x 45 cm,
Sygnowany na dole ("F Pacanowska").
Olej na płótnie, 64 x 45 cm,
50 000 | |||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||