olej, tektura; 24 x 34 cm;
sygn. l. d.: WW (czarną farbą)
Na odwrocie stempel owalny z napisem: ZE ZBIORÓW DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY (w środku faksymile mon. wiązanego WW), niżej numer ze spuścizny artysty: 000533 2 - ostatnia cyfra dopisana ręcznie;
Napisy odręczny: Kalwaria Kazio Florek 1907