235

DUBROWSKI- DOKŁADNY SŁOWNIK JĘZYKA RUSKIEGO I POLSKIEGO t.1-2 (komplet w 2 wol.)

DUBROWSKI P.

DOKŁADNY SŁOWNIK JĘZYKA RUSKIEGO I POLSKIEGO

t.1-2 (komplet w 2 wol.)

część I RUSKO-POLSKA
część II POLSKO-RUSKA

ułożony przez...

Warszawa 1903, 1906, nakład Ferdynanda Hosick'a, Druk M.Filipowskiej, str. [4]+854+IX+[1]; [4]+863+[1]; format 15 x 23 cm

OPRAWA TWARDA Z EPOKI, PÓŁSKÓREK Z TŁOCZENIAMI I ZŁOCONYMI NAPISAMI. OPRAWA SYGNOWANA NALEPKĄ NA WYKLEJCE: "INTROLIGATORNIA P. NOWICKIEGO W WIELUNKIU".

Stan BDB-/  drobne otarcia opraw, miejscami rdzawe plamki [foxing], ŁADNY EGZEMPLARZ

V Aukcja książek i starodruków
30 marca 2019 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
93 EUR
107 EUR
116%
Wyświetleń: 60 | Ulubione: 0

Antykwariat Sobieski

30 marca 2019 CET/Warsaw

Antykwariat Sobieski
ANTYKWARIAT SOBIESKI
Pułaskiego 31 / 3
62-800 Kalisz
+48609772993