DUBROWSKI P.
DOKŁADNY SŁOWNIK JĘZYKA RUSKIEGO I POLSKIEGO
t.1-2 (komplet w 2 wol.)
część I RUSKO-POLSKA
część II POLSKO-RUSKA
ułożony przez...
Warszawa 1903, 1906, nakład Ferdynanda Hosick'a, Druk M.Filipowskiej, str. [4]+854+IX+[1]; [4]+863+[1]; format 15 x 23 cm
OPRAWA TWARDA Z EPOKI, PÓŁSKÓREK Z TŁOCZENIAMI I ZŁOCONYMI NAPISAMI. OPRAWA SYGNOWANA NALEPKĄ NA WYKLEJCE: "INTROLIGATORNIA P. NOWICKIEGO W WIELUNKIU".
Stan BDB-/ drobne otarcia opraw, miejscami rdzawe plamki [foxing], ŁADNY EGZEMPLARZ