olej, płótno, 49 × 39 cm
sygn. monogramem l. d.: TB
na odwrocie ekspertyza P. Michałowskiego, potwierdzająca autorstwo Tadeusza Brodowskiego (1821–1848)
olej, płótno, 49 × 39 cm
sygn. monogramem l. d.: TB
30 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||
200 000 | |||
> | 10 000 | ||
500 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||