akryl/płótno, 80 x 80 cm, sygnowany l.d.'T.KURAN 2019', sygnowany, opisany i datowany na odwrociu 'T.KURAN 2019 | tytuł Niebieskie fotele, niebieskie panie | i niebieskie wino'