olej, akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygn. na odwrocie: "Joanna Banek/ Z cyklu "Struktury"/ III/ mix media, akryl/ 2018/ 60 x 60 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||
200 000 | |||
> | 20 000 | ||
500 000 | |||
> | 50 000 | ||