litografia barwna, papier; 73 x 44 cm (wymiar odbitki),
81 x 51,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Lucjan Mianowski 74 (ołówkiem), tytuł pośrodku u dołu: "Akt we wnętrzu"
(ołówkiem); napis l. d.: Epreuve d'a (ołówkiem).