litografia barwna, papier, 80 x 60 cm (arkusz);
sygn. ołówkiem p.d.: W. SIUDMAK;
nr odbitki: 77/120;
tytuł pracy (ołówkiem) pośrodku: "L'Empereur du
sixieme sens"