olej, płótno; 73,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: - Geza Rozmus -;
oraz powyżej dedykacja: obw. komd. W. Starzeckiemu na / pamiątkę wspólnej pracy w Ż.S. w Sokole? / obraz ten ofiarowuje oddany.