Z drzeworytami barwnemi Zbigniewa Pronaszki. Poznań 1929.
Towarzystwo Bibljofilów Polskich, 28 x 21 cm, oprawa broszurowa,
stan zachowania: oderwana i porwana oprawa z ubytkami, poza tym stan zawartości dobry, egz. nierozcięty.
Wydano 350 egz. numerowanych, ten z nr. 46.
Druk Jana Kuglina, twórcy bibliofilskiej serii Biblioteka Stu Dwudziestu.