29

Mojżesz Kisling wg (1891-1953), Wejście do obozu(Ilustracja do: Héron de Villefosse, L'épopée bohémienne, Aux dépens d'un amateur, Paris, 1959)

Estymacje: 141 - 211 EUR
litografia barwna, 28.2x19.5 cm, Estymacja: 600 - 900,-
sygn.na kam.l.d.
203 Aukcja Dzieł Sztuki
27 kwietnia 2019 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
117 EUR
141 - 211 EUR
Wyświetleń: 49 | Ulubione: 1

Rynek Sztuki

203 Aukcja Dzieł Sztuki
27 kwietnia 2019 CEST/Warsaw

Rynek Sztuki
Rynek Sztuki spółka z o. o.
ul. Wschodnia 69
90-266 Łódź
+48509922593
Poniedziałek
10:00 - 18:00
Wtorek
10:00 - 18:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
10:00 - 18:00
Piątek
10:00 - 18:00
Sobota
10:00 - 15:00
Niedziela
Zamknięte
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także