PL EN DE

Sortuj: Kolejność | Popularność | Najnowsze | Cena
Pokaż: Wszystkie
Zakres cen: 1 - (Zmień)

15/05/2019
Walery Eljasz-Radzikowski (1841 Kraków – 1905 tamże), Kobieta w czerwonej sukni, 1882 r.Walery Eljasz-Radzikowski (1841 Kraków – 1905 tamże), Kobieta w czerwonej sukni, 1882 r.

Cena wywoławcza
2 500 PLN

akwarela, papier 28 × 18,5 cm, sygn. i dat. l.d.: WE 17/3/1882

Twoja notatka

ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00

Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Wyświetleń: 36 | Ulubione: 0