PL EN DE

Sortuj: Kolejność | Popularność | Najnowsze | Cena
Pokaż: Wszystkie
Zakres cen: 1 - (Zmień)

15/05/2019
Colestin Brügner (1824 Berlin – 1887 Berlin), Nad rzeką, 1859 r.Colestin Brügner (1824 Berlin – 1887 Berlin), Nad rzeką, 1859 r.

Cena wywoławcza
20 000 PLN
23 600 PLN
118%
Ceny wraz z opłatą aukcyjną (Zmień)

olej, płótno dublowane, 63 × 89 cm, sygn.i dat. śr.d.: Brügner 59

Twoja notatka

ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00

Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Wyświetleń: 39 | Ulubione: 0