olej, tektura, 34,5 × 49,5 cm
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak/1947
na odwrocie okrągła pieczęć Jerzego Kossaka oraz faksymile jego potwierdzenia autentyczności obrazu
olej, tektura, 34,5 × 49,5 cm
30 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||
200 000 | |||
> | 10 000 | ||
500 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||