olej, tektura, 30,5 × 21 cm
sygn. p. d.: W. Kossak na odwrocie orzeczenie Leszka Ludwikowskiego z 1972 r.
olej, tektura, 30,5 × 21 cm
30 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||
200 000 | |||
> | 10 000 | ||
500 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||