57

Anna Świtalska-Jończyk, "Obraz zimowy"

Estymacje: 814 - 930 EUR

100x100 cm, olej płótno

Anna Świtalska-Jończyk

Urodzona w 1987 r. Warszawie. Absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom z malarstwa obroniła w 2011 roku, w pracowni prof. Krzysztofa Wachowiaka, aneks z malarstwa ściennego w pracowni prof. Edwarda Tarkowskiego. W 2011 ukończyła Studium Pedagogiczne Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Uczestniczka wielu konkursów krajowych i zagranicznych. Laureatka Drugiego Triennale Malarstwa Animalis w Chorzowie (II nagroda, 2011 rok), finalistka Międzynarodowego Biennale Rysunku Galerii Osten w Skopje/Macedonia (2014 rok) zdobywczyni wyróżnienia honorowego w konkursie Nagroda Fundacji im. Franciszki Eibisch (2013 rok). Uczestniczka wielu wystaw indywidualnych. Zajmuje się malarstwem oraz mozaiką artystyczną.

Wymiary: 100x100
Najlepsi w eterze.
19 maja 2019 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
581 EUR
814 - 930 EUR
Wyświetleń: 18 | Ulubione: 0

Galeria Ether

Najlepsi w eterze.
19 maja 2019 CEST/Warsaw

20.00%

Galeria Ether
Galeria Ether
ul. Kopernika 36 / 40
00-328 Warszawa
+48698783738
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także