proj.: Wiesława Gołajewska (1928-2015), 1963-1964
porcelit, szkliwo zbiegające; 13,5 cm;
pieczęć wytwórni;
Zakłady Porcelitu Stołowego w Pruszkowie, lata 60. XX w.
Stan zachowania: brak wkładu.