porcelana, natrysk wybierany; 23 x 11,5 x 9,5 cm;
sygn. i oznaczenia: pieczęć wytwórni, stempel: 98;
Zakłady Porcelany Stołowej ''Karolina'' w Jaworzynie Śląskiej, lata 60. XX w.