akryl/płótno, 50 x 70 cm, oprawiony, sygnowany i datowany p.d: 'Piekut | 2019', sygnowany i opisany na odwrociu: ' "ROZTOCZAŃSKA BAJKA 101", | AKRYL, PŁÓTNO, 50 x 70 cm | DARIUSZ PIEKUT | www.piekut.art.pl | Potwierdzam autentyczność | obrazu 'Dariusz Piekut.