akryl/płótno, 70 x 70cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RYSZARD RABSZTYN | "ZODIAK 10 - | BIG BAD WOLF | AKRYL NA PŁÓTNIE | 70 x 70 | 2018'