druk offsetowy, papier; 96 x 66 cm; opisany drukiem w kompozycji: M Kałkus;
stan zachowania: uszkodzenia papieru.
drukowane napisy u góry: Powrót z piekła / dramat obyczajowy produkcji / rumuńskiej. / Reżyseria: Nicolae Margineanu / W rolach głównych: Constantin Branzea / Remus Margineanu / Maria Ploae / Ana Ciontea / Ion Sasaran oraz poniżej: produkcja: CENTROLNI DE PRODUCTIE CINEMATOGRAFICA „BUCURESTI” - Casa de Filmo 1982 oraz ZGG 1247 B1 t-5 4150 egz.