olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. pośrodku: DMITRUK / '19;
na odwrocie opis autorski: "TRZY GRACJE - NIEBIESKIE TONACJE" / Z CYKLU PEJZAŻ URODZAJU / JERZY DMITRUK / 2019.