olej, płótno, 80 x 65 cm,
sygn. na odwrocie Tymon;
Lit.: Tymon Niesiołowski (1882-1965). Katalog wystawy
monograficznej, Muzeum Okręgowe w Toruniu, październik -
grudzień 2005, s. 259, il. 427.