olej, tektura; 35,5 x 24,5 cm;
sygn. l. d.: WW (monogram wiązany);
na odwrocie owalny stempel z napisem w otoku: ZE ZBIORÓW WOJCIECHA WEISSA / DOM ARTYSTY z inicjałem wiązanym wewnątrz WW, poniżej numer: 000589 (stempel) obok 4 (piórem).