akryl, drewno, ołówek; wys. całkowita: 55 cm; wymiar podstawy: 15 x 15 cm;
sygn. i dat. na dolnej części: Winiarski 1971
Estymacja 180 000 - 230 000
Proweniencja:
- kolekcja Kazimierza Romanowicza - właściciela Galerii Lambert, Francja
- kolekcja prywatna, Polska