PL EN DE

Sortuj: Kolejność | Popularność | Najnowsze | Cena
Pokaż: Wszystkie
Zakres cen: 1 - (Zmień)

Wojciech Adam Bański Inside 2019Wojciech Adam Bański Inside 2019

Cena wywoławcza
1 000 PLN
1 180 PLN
118%
Ceny wraz z opłatą aukcyjną (Zmień)

olej, płótno, 100 × 150 cm, sygn. na odwrocie: Wojciech Adam Bański, „Iside”, Warszawa, 2019

Twoja notatka

ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00

Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]l

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Wyświetleń: 33 | Ulubione: 0

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także