56

Katarzyna Kobylarz Wierzby 2014

Katarzyna Kobylarz Wierzby 2014Katarzyna Kobylarz Wierzby 2014

olej, płótno, 90 × 120 cm, sygn.. p.d.: Katarzyna Kobylarz, 2014 r.

77 Aukcja Młodej Sztuki
12 czerwca 2019
Cena wywoławcza
232 EUR
301 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
255 EUR
130%
Wyświetleń: 487 | Ulubione: 1

77 Aukcja Młodej Sztuki
12 czerwca 2019

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także