JELENIA GÓRA, CIEPLICE, MIEDZIANKA, KOWARY. Das Riesengebirge Einwohnerbuch des Landkreises Hirschberg (Rsgb.) mit den Städten Bad Warmbrunn, Kupferberg, und Schmiedeberg 1937, druk. i wyd. Breslauer Verlags- und Druckerei-G.m.b.H., Wrocław 1937; książka adresowa Jeleniej Góry, Cieplic, Miedzianki, Kowar i okolic, zawiera liczne reklamy i ogłoszenia miejscowych firm; X + 266 str., st. bdb., oprawa twarda, ćwierćpłócienna, przybrudzona, lekkie uszkodzenia grzbietu; format 8o;