KARKONOSZE. Album vom Riesengebirge, album widoków Karkonoszy w formie leporello, Kunstanstalt von Philip Frey & Co., Frankfurt n. Menem, wyd. C.J. Liedl, Cieplice, ok. 1860; zawiera następujące widoki: 1) Warmbrunn; 2) Kynast; 3) Josephinerhütte; 4) Zackenfall; 5) Schneegrubenbaude; 6) Gipfel der Schneekoppe; 7) Kirche Wangk; 8) Schloss in Erdmannsdorf; lit. tonowana, st. bdb., miejscami, na złożeniach, niewielkie rozdarcia, oprawa twarda, pięknie zdobiona, z tłoczeniami i złoceniami, ćwierćpłócienna, z lekkimi przetarciami; format 16o;