HRUBIESZÓW. Zbiorowa fot. portretowa przedstawiająca członków sejmiku powiatu hrubieszowskiego; na fot. 31 osób (dodatkowe 3 osoby widoczne za szybą); datowane na 28 III 1931; fot. sepia, podklejona jasnobrązowym papierem; wymiary fot.: 227x172 mm; st. bdb., minimalne uszkodzenia krawędzi, papier lekko pofalowany; tyt. w lewym górnym rogu: Sejmik pow. hrubieszowskiego, 19 28/III 31 r.;